PostHeaderIcon Картонні коробки - найпопулярніша пакувальна продукція

pic0012

Картонная упаковка прочна, благодаря чему возможно изготовление коробок разной конструкции и размеров. К тому же широко распространено нанесение полноцветного рисунка на картонную упаковку.
Качество, надежность, эстетичность – вот  основные качества, которыми должна обладать картонная упаковка. Это важно, поскольку картонные коробки, в которых находится товар, - первое, что видит клиент.
Те, кто хотят заказать упаковку, знают, что рынок современной упаковочной продукции пестрит разнообразием. Здесь можно встретить бумажную упаковку, которая получила широкое распространение в пищевой промышленности, а так же всевозможные вариации упаковки из полимерных материалов. Однако картонная упаковка по-прежнему остается на пике славы.
Коробки из картона в сложенном виде занимают небольшую площадь, легко собираются (а сборка, в свою очередь, не требует особых навыков). Кроме этого, картонные коробки производятся из экологически чистых материалов.

Картонна упаковка міцна, завдяки чому можливе виготовлення коробок різної конструкції та розмірів. До того ж поширене нанесення повнокольорового малюнка на картонну упаковку.

Якість, надійність, естетичність – ось основні якості, які має мати картонна упаковка. Це важливо, оскільки картонні коробки, в яких знаходиться товар, – перше, що бачить клієнт.

Ті, хто хочуть замовити упаковку, знають, що ринок сучасної пакувальної продукції рясніє різноманітністю. Тут можна зустріти паперову упаковку, яка набула широкого поширення в харчовій промисловості, а також всілякі варіації упаковки з полімерних матеріалів. Однак картонна упаковка, як і раніше, залишається на піку слави.

Коробки з картону у складеному вигляді займають невелику площу, легко збираються (а складання, у свою чергу, не потребує особливих навичок). Крім цього, картонні коробки виготовляються з екологічно чистих матеріалів. 

 

PostHeaderIcon Упаковка з картону – обличчя вашої продукції

pic0003

Якісно виготовлене пакування з картону захищає товар від механічних пошкоджень та інших неприємностей, що мають місце при транспортуванні (пил, вологість, перепади температур). Цілком закономірно, що виробник приділяє картонній упаковці досить пильну увагу.

Замовити упаковку в Україні не складно. У компанії ТОВ «Пакідустрія» над створенням упаковки працює колектив досвідчених фахівців, завдяки чому наша продукція відрізняється високою якістю та відмінними споживчими властивостями. Коли вибирається упаковка, ціна відіграє не останню роль. Закуповуючи упаковку оптом, можна заощадити.

Ми маємо великий досвід виробництва картонної упаковки та постійно впроваджуємо нові ідеї. Окрім цього ми працюємо з індивідуальними ескізами та можемо виготовляти упаковку з урахуванням особливих побажань замовника. Серед іншого – для виробництва картонної упаковки ми використовуємо високоякісну сировину.

Завдяки ряду переваг упаковка з картону набула широкого поширення:

- компактна у складеному вигляді;

- має невелику вагу;

- для збирання та розбирання упаковки не потрібно багато часу;

- Безпека для навколишнього середовища.
 

PostHeaderIcon Виготовлення упаковки – важливий етап реалізації продукції

pic0009

У наші дні, коли поняття дефіциту товарів давно відійшло в минуле – якість продукції та її упаковки є вкрай важливими. Готовий продукт, перш ніж потрапити до кінцевого споживача, якийсь час може перебувати в торговому центрі та його особливістю на даному етапі буде лише упаковка.

Грамотний підхід до процесу розробки дизайну і безпосередньо виготовлення упаковки - активно сприяють просуванню товару на ринку і дозволяють сформувати у споживача позитивне ставлення до нього.

Зовнішній вигляд упаковки – це перший критерій, яким покупець починає оцінювати товар. Відповідно, виробник цього товару при виборі підприємства, що займається виготовленням упаковки, керується тим же принципом. Якщо упаковка для подарунків має бути яскравою та привабливою, то до коробки для споживчих товарів пред'являються вимоги щодо міцності, стійкості до саморуйнування, тощо.

В Україні виготовлення упаковки з привабливим дизайном сприяє формуванню у споживача позитивного враження про товар, крім того, на упаковці міститься необхідна інформація про виробника, завдяки чому вона стає рекламним носієм.
 

PostHeaderIcon Картон хром-ерзац - сучасний пакувальний матеріал

chrome-erzac

Картон хром-ерзац – це пакувальний матеріал, що має товщину від 0.2 мм до 0.7 мм із щільністю 175 – 510 гр/м2. Для його виготовлення використовується вибілена або небілена целюлоза з деревини або макулатури. Може наноситися крейдоване покриття.

Цей матеріал має багатошарову структуру, завдяки чому збільшується його товщина та міцність. Картон хром-ерзац містить двошарове крейдування, що дозволяє наносити на нього якісну поліграфію. Крім цього такий пакувальний матеріал має хороші показники жорсткості за рахунок застосування механічної целюлози. Картон хром-ерзац знайшов широке застосування для пакування харчових продуктів.

Його часто використовують при виготовленні гофрокартону, він виступає як зовнішній шар з печаткою. Картон хром-ерзац застосовується для упаковки малогабаритних виробів, таких як: зубна паста, пральний порошок, кондитерські вироби та інші.
 

PostHeaderIcon Гофрокартон - практичний пакувальний матеріал

mikrgofupakovka

Гофрокартон - це багатошаровий матеріал, який використовується для виготовлення контейнерів для упаковки. Поряд з невеликою вартістю, цей матеріал має хорошу силу і має низьку вагу. Крім того, гофрований картон є еластичним і добре вбирається.

Упаковка, виготовлена ​​з гофрованого картону, - це практичне та доступне рішення. Він підходить для будь -яких товарів: одягу, взуття, побутової техніки, витратних матеріалів, їжі, спеціалізованого обладнання тощо. Він заснований на целюлозі - екологічно чистому продукту - контейнер з такого матеріалу, також підходить для упаковки овочів, ліків та домашніх хімічних речовин.

Широко використовуються коробки з гофрокартону, більшість сучасних продуктів транспортуються в них, а картон з листом активно використовується разом з ним, в яких товари, що постачаються землею, повітряними або морськими транспортними засобами, загорнуті.

На додаток до транспортної функції, гофрований картон може виконувати рекламу: на готовому картонному упаковці можна застосувати друк із вказівкою імені або логотипу підприємства. Адреса веб -сайту компанії, контактні дані (номер телефону, факс, електронна адреса), надрукована на упаковці, залучать більше клієнтів та сприятиме розвитку бізнесу.

Мікрогофрокартон також використовується для виготовлення упаковки. Він може містити два -три шари гофрованого картону товщиною від 1,5 мм до 1,8 мм. Існує щонайменше два типи кольорів його плоских шарів: білі та коричневі. Через нижню товщину такий пакувальний матеріал не такий міцний, як звичайний гофрований картон, але це не вважається недоліком, оскільки сфера його використання дещо відрізняється. Мікрогофрокартон використовується для упаковки невеликих та легких продуктів, а його структура дозволяє зробити контейнер високого художнього рівня, чим типовий гофрований картон не може похвалитися.
 
Еще статьи...

Контакти: (095​)​ 906​-​67​-​81​, (097​)​ 044​-​80​-​61​, info@packindustry.com.ua​