PostHeaderIcon BASF пропонує виробники упаковки Інноваційні бар'єрні матеріали

basf

Упаковка з картону, як правило, виготовляється з вторинної обробки (відходи), що містить залишки мінеральних масел з друкованих кольорів. У інтервалі температури, що відповідає кімнатній температурі, ці залишки випаровуються та осідають на  зневоднені продукти, упаковані в  коробки - такі як макарони, манна крупа, рис та сухі зернові сніданки. Більшість систем подвійної упаковки, що використовуються сьогодні з пластиковим вкладишем всередині картонної коробки (сумки в коробці), не забезпечують достатнього захисту їжі.

Концерн BASF пропонує виробникам упаковки різні розробки, які демонструють високу ефективність у запобіганні міграції залишків мінеральних масел від картонної упаковки до харчових продуктів. Ці характеристики були підтверджені під час серії досліджень, проведених Офіційним Управлінням безпеки контона Цюріха для таких продуктів BASF, як Ultramid®, Epotal® A 816, Ecovio® FS, а також для спеціально розробленої дисперсії. Для покриття кожного типу упаковки для їжі, включаючи паперові, картонні та плівки, було розроблено чотири різні системні рішення.

У 2010 році вчені відділу безпеки харчових продуктів Цюріха провели широке дослідження пакувальних матеріалів, використовуючи спеціально розроблену методологію вимірювання, в результаті якой небезпечні рівні залишків мінеральних масел були визначені з картону. Цей же метод був використаний у тестуванні продукції виробництва BASF.

Як встановили вчені зі Швейцарії, більшість мінеральних олій отримують з газетного паперу, що є одним з основних компонентів, що використовуються для отримання картонної упаковки з відходів. Менша частка пов’язана з друкованими фарбами, що використовуються для друку на упаковці їжі.
 

Контакти: (095​)​ 906​-​67​-​81​, (097​)​ 044​-​80​-​61​, info@packindustry.com.ua​