PostHeaderIcon Гофрокартон - практичний пакувальний матеріал

mikrgofupakovka

Гофрокартон - це багатошаровий матеріал, який використовується для виготовлення контейнерів для упаковки. Поряд з невеликою вартістю, цей матеріал має хорошу силу і має низьку вагу. Крім того, гофрований картон є еластичним і добре вбирається.

Упаковка, виготовлена ​​з гофрованого картону, - це практичне та доступне рішення. Він підходить для будь -яких товарів: одягу, взуття, побутової техніки, витратних матеріалів, їжі, спеціалізованого обладнання тощо. Він заснований на целюлозі - екологічно чистому продукту - контейнер з такого матеріалу, також підходить для упаковки овочів, ліків та домашніх хімічних речовин.

Широко використовуються коробки з гофрокартону, більшість сучасних продуктів транспортуються в них, а картон з листом активно використовується разом з ним, в яких товари, що постачаються землею, повітряними або морськими транспортними засобами, загорнуті.

На додаток до транспортної функції, гофрований картон може виконувати рекламу: на готовому картонному упаковці можна застосувати друк із вказівкою імені або логотипу підприємства. Адреса веб -сайту компанії, контактні дані (номер телефону, факс, електронна адреса), надрукована на упаковці, залучать більше клієнтів та сприятиме розвитку бізнесу.

Мікрогофрокартон також використовується для виготовлення упаковки. Він може містити два -три шари гофрованого картону товщиною від 1,5 мм до 1,8 мм. Існує щонайменше два типи кольорів його плоских шарів: білі та коричневі. Через нижню товщину такий пакувальний матеріал не такий міцний, як звичайний гофрований картон, але це не вважається недоліком, оскільки сфера його використання дещо відрізняється. Мікрогофрокартон використовується для упаковки невеликих та легких продуктів, а його структура дозволяє зробити контейнер високого художнього рівня, чим типовий гофрований картон не може похвалитися.
 

Контакти: (095​)​ 906​-​67​-​81​, (097​)​ 044​-​80​-​61​, info@packindustry.com.ua​